October 2004

Uwaga! Informacje na tej stronie mają ponad 5 lat. Nadal je udostępniam, ale prawdopodobnie nie odzwierciedlają one mojej aktualnej wiedzy ani przekonań.

# Font Manager skończony

Sat
30
Oct 2004

Po długim pisaniu skończyłem font manager, czyli moduł do rysowania tekstu. Tym samym skończyłem moduł do grafiki 2D i mój framework o nazwie kodowej Engine 3 doprowadziłem do postępu 66%.

Tymczasem przygotowałem techdemo font managera, które pozwoli mi pochwalić się i jednocześnie przetestować, czy działa poza moim komputerem :) Zapraszam do ściągania (plik zajmuje 287 KB) i do wpisywania uwag do komentarzy albo inną drogą do mnie.

Uwaga! Program wymaga DirectX 9.0c i na niczym starszym nie ruszy.

Wiecej »

Comments | Share

# Tematy maturalne :)

Fri
29
Oct 2004

Azgon zarzucił dzisiaj na kanale fajny link ze śmiesznymi tematami maturalnymi dotyczącymi IRC. Poziom różnorodny, ale polecam.

Wiecej »

Comments | Share

# Pomysł na wirtualną maszynę

Tue
26
Oct 2004

Wpadłem ostatnio na pomysł na kolejną, tym razem dużo prostszą od NoSense wirtualną maszynę. Na razie spisałem jej projekt w pliku tekstowym, który tu zamieszczam. Zobaczymy, czy coś z tego wyniknie...

Wiecej »

Comments | Share

# Blog :)

Tue
26
Oct 2004

Dawno nie było tu nowości. Dwóch moich kolegów - PrzemoS i Nickel założyło sobie blogi. Zdecydowałem się, że też będę taki prowadził :) Oczywiście nIe f tAkIm sTyLoo i wyłącznie na temat programowania, ale zawsze to blog :) Nie będę robił do tego specjalnego skryptu, bo ten system newsów i komentarzy wystarczy w zupełności.

Comments | Share

[Download] [Dropbox] [pub] [Mirror] [Privacy policy]
Copyright © 2004-2019