BioShock

Uwaga! Informacje na tej stronie mają ponad 5 lat. Nadal je udostępniam, ale prawdopodobnie nie odzwierciedlają one mojej aktualnej wiedzy ani przekonań.

Tue
21
Aug 2007

Wczoraj ukazało się demo nowej, długo zapowiadanej gry FPP - BioShock. Można je pobrać na przykład stąd: BioShock_PC_Demo.zip. Plik zajmuje 1.85 GB. Po rozpakowaniu trzeba grę zainstalować. Potem jeszcze uaktualnić sterowniki do karty graficznej (u mnie przed aktualizacją gra się wysypywała, aktualizacja pomogła), sprawdzić wymagania sprzętowe (a te są wysokie - dlatego lepiej to zrobić przed ściąganiem pliku :) i już można odpalić demo, by przejść pierwszą mapę.

Naprawdę warto, bo gra jest zrobiona z ogromnym rozmachem, ma klimat (trochę postapokaliptyczny jak w Fallout, ale jednak bardzo oryginalny), ciekawą fabułę, bardzo interesującą mechanikę gry (już w demie można, oprócz strzelania z pistoletu czy karabinu razić prądem i wypuszczać kule ognia) oraz przede wszystkim bardzo, bardzo efektowną grafikę. Wbrew obawom działa całkiem płynnie nawet na jednoprocesorowej maszynie takiej jak moja. Nie gustuję w strzelankach i pełnej wersji zapewne nie kupię, ale demo naprawdę polecam.

Comments | #games Share

Comments

[Download] [Dropbox] [pub] [Mirror] [Privacy policy]
Copyright © 2004-2020