Kupiłem Office 2007

Uwaga! Informacje na tej stronie mają ponad 5 lat. Nadal je udostępniam, ale prawdopodobnie nie odzwierciedlają one mojej aktualnej wiedzy ani przekonań.

Fri
24
Aug 2007

Kupiłem Office 2007 i was też do tego zachęcam. Dlaczego? Microsoft z okazji jubileuszu 15 lat działalności w Polsce zorganizował promocję. Do kupienia w sklepach komputerowych jest pakiet Office 2007 w wersji polskiej, przeznaczony do użytku niekomercyjnego, który można zainstalować jednocześnie nawet na 3 komputerach. W jego skład wchodzi Word, Excel, PowerPoint i OneNote.

Office 2007 ma - jeśli ktoś jeszcze o tym nie wie - zupełnie nowy, rewolucyjny interfejs użytkownika. Potwierdzam, że jest bardzo wygodny, intuicyjny i użyteczny. Co jeszcze podoba mi się w nowym Office, to rozbudowane motywy do całych dokumentów, nagłówków, tabel i wszelkich elementów. Dzięki nim nawet nie mając talentu graficznego można dobrać ładne kolory, czcionki i inne parametry formatowania.

Warto wydać 200 zł na taki nowy, porządny pakiet biurowy w wersji polskiej. To w końcu mniej, niż kosztuje gra na konsolę. Taką grę przechodzi się w kilkanaście godzin, a Office może służyć całej rodzinie przez długie lata.

Screen z Worda, który sam zrobiłem i w którym chciałem pokazać niektóre nowe możliwości:

Comments | #software #shopping Share

Comments

[Download] [Dropbox] [pub] [Mirror] [Privacy policy]
Copyright © 2004-2020