Co nowego na Warsztacie

Uwaga! Informacje na tej stronie mają ponad 5 lat. Nadal je udostępniam, ale prawdopodobnie nie odzwierciedlają one mojej aktualnej wiedzy ani przekonań.

Sun
08
Mar 2009

Na Warsztacie dzieją się ostatnio ważne rzeczy.

Napisałem mechanizm do zgłaszania do moderatorów nieodpowiednich treści - komentarzy, screenów, projektów i video. Teraz każdy użytkownik może zgłosić podejrzaną treść klikając w czerwoną flagę, a moderatorzy będą mieli ułatwioną pracę widząc listę zgłoszonych informacji. Więcej...

Wybuchła wojna o usunięcie z forum licznika karmy i postów. Ja jestem zwolennikiem jak największej ilości numerków, ale większość moderatorów opowiedziała się za ich usunięciem, więc je usunąłem. To wzbudziło jednak ogromne wzburzenie pośród użytkowników. Zobaczymy, jak sprawa potoczy się dalej. Tymczasem historię problemu można śledzić w wątkach: [1], [2].

Zbliża się VI Ogólnopolska Konferencja Inżynierii Gier Komputerowych. Minął termin rejestracji, jutro mija termin nadsyłania referatów. Pozostaje teraz umówić się na wspólny wyjazd na IGK 2009 oraz skompletować drużynę i obmyśleć strategię, jak wygrać Compo :)

Warto też śledzić blogi fajnych ludzi z Warsztatu (patrz dział Linki), bo niektórzy piszą bardzo ciekawe rzeczy. Mnie na przykład dzisiaj urzekła notka Gynvaela na temat entropii.

Comments | #events #warsztat #igk Share

Comments

[Download] [Dropbox] [pub] [Mirror] [Privacy policy]
Copyright © 2004-2020