GDC 2009 i Breakpoint 2009

Uwaga! Informacje na tej stronie mają ponad 5 lat. Nadal je udostępniam, ale prawdopodobnie nie odzwierciedlają one mojej aktualnej wiedzy ani przekonań.

Tue
14
Apr 2009

Wróciłem z urlopu. Chciałem życzyć wszystkim wesołych Świąt Wielkanocnych, ale chyba już za późno :) Poza tym jutro kończę 25 lat. Życzeń mi nie składajcie - to dla mnie smutny dzień, jestem już taki stary...

Wielu blogerów wrzuca luźne linki do ciekawych materiałów, więc ja też czasem będę tak robił. Szczególnie, że ostatnio miały miejsce dwa ważne wydarzenia. Pierwsze to GDC 2009 - Game Developers Conference (konferencja twórców gier w USA). Prezentacje z wygłoszonych referatów można znaleźć m.in. na: gdconf.com (rozwiń "GDC 2009"), nvidia.com, khronos.org, geeks3d.com, intel.com.

Drugie ciekawe wydarzenie to Breakpoint 2009 - impreza demoscenowa, która tradycyjnie odbywa się w Niemeczech w okresie Wielkanocy. Dema i inne produkcje pokazane na imprezie można już pobrać ze strony breakpoint.untergrund.net lub wygodniej, z anonimowego ftp.untergrund.net.

Comments | #demoscene #events Share

Comments

[Download] [Dropbox] [pub] [Mirror] [Privacy policy]
Copyright © 2004-2020