World of Warsztat

Uwaga! Informacje na tej stronie mają ponad 5 lat. Nadal je udostępniam, ale prawdopodobnie nie odzwierciedlają one mojej aktualnej wiedzy ani przekonań.

Fri
18
Mar 2005

Odbył się dzisiaj poważny test testowej wersji gry WoW (znanej też jako SQ2). Jest to gra MMORPG w realiach Warszat Fantasy, którą pisze Rysiio, a ja, spax i dxOne wspieramy swoją grafiką, projektowaniem, mapami i innymi pracami pomocniczymi.

Test wypadł bardzo pozytywnie. Gra się świetnie. Gra jest już praktycznie na ukończeniu - da się chodzić, walczyć, wydobywać, budować itd. Szczególnie to budowanie bloków, schodów i wielopoziomowych budynków robi wrażenie. Serwer działa jeszcze bardzo niestabilnie, ale ogólnie gra jest super i Rysiiowi należą się wielkie gratulacje.

To wszystko jest jeszcze w przygotowaniu, więc panuje wielka prowizorka i nie ma żadnej oficjalnej strony. Dla zainteresowanych mogę jednak podać garść linków (zapewne nie pozostaną aktualne zbyt długo):

Serwer mam tylko ja i Rysiio. Stał u mnie przez wiele godzin, a teraz go wyłączam, tak że na razie już sobie nie pogramy. Pracujemy dalej - mamy nadzieję na wersje finalną alfa jeszcze przed konferencją. Wszystko jest na dobrej drodze :)

Comments | Share

Comments

[Download] [Dropbox] [pub] [Mirror] [Privacy policy]
Copyright © 2004-2020