Po konferencji

Uwaga! Informacje na tej stronie mają ponad 5 lat. Nadal je udostępniam, ale prawdopodobnie nie odzwierciedlają one mojej aktualnej wiedzy ani przekonań.

Mon
04
Apr 2005

II Ogólnopolska Konferencja Twórców Gier Komputerowych dobiegła końca. Podobnie jak rok temu, było fantastycznie i myślę, że z tą opinią może zgodzić się więszość uczestników.

Jeśli chodzi o mój udział, to zająłem 2 miejsce w głosowaniu na najlepszy referat, a moja drużyna (w składzie ayufan, gemGreg, Xion i ja) zajęła 4 miejsce w konkursie zespołowego pisania gry TGK Compo 2005.

Co dalej? Relacji z konferencji zapewne nie będzie mi się chciało napisać. Kiedy tylko znajdę czas, opublikuję treść mojego referatu oraz pokazywany podczas jego wygłaszania program wraz z kodem źródłowym. Wyniki i prace z TGK Compo znajdą się na stronie konkursu internetowego, jak tylko dostanę od Merlitha potrzebne dane. Poza tym nasza drużyna ma zamiar kontynuować pracę nad grą napisaną w czasie konkursu i dokończyć ją.

Na koniec pragnę podziękować organizatorom za wysiłek włożony w tak doskonałe zorganizowanie tej imprezy oraz wszystkim uczestnikom, którzy ponownie okazali się bardzo miłymi ludźmi. Było naprawdę super!

Comments | Share

Comments

[Download] [Dropbox] [pub] [Mirror] [Privacy policy]
Copyright © 2004-2020