Heh

Uwaga! Informacje na tej stronie mają ponad 5 lat. Nadal je udostępniam, ale prawdopodobnie nie odzwierciedlają one mojej aktualnej wiedzy ani przekonań.

Sun
12
Mar 2006

Dawno nie było żadnej notki. To dlatego, że ostatnio niczym ciekawym się nie zajmowałem. Na pulpicie stale przybywa ciekawych linków do przejrzenia. Bynajmniej nie z powodu studiów (z tym akurat jest OK). Po prostu piszę dalej skrypty na Warsztat 2B. Na przykład dzisiaj napisałem dział Humor, do którego trafiły wszystkie śmieszne teksty, które swego czasu były tutaj - na mojej stronie domowej.

Coś dziwnego zaczęło się dzisiaj dziać z bazą danych. Najpierw dostawałem przy niektórych zapytaniach jakiś tajemniczy "Got error 127 from table handler". Potem zrobiłem repair table i straciłem część rekordów. Niestety na tabelę ze STAT NO AD to nie pomogło i teraz ten mechanizm zachowuje się cokolwiek dziwnie. Czyżby serwer nie wytrzymał obiciążenia? A może to oni po prostu mieli awarię? Jeśli ktoś wie, co to może być i co można na to poradzić, proszę o kontakt.

Comments | #warsztat #webdev Share

Comments

[Download] [Dropbox] [pub] [Mirror] [Privacy policy]
Copyright © 2004-2020