Nowy Download, nowe PHP, nowe wszystko

Uwaga! Informacje na tej stronie mają ponad 5 lat. Nadal je udostępniam, ale prawdopodobnie nie odzwierciedlają one mojej aktualnej wiedzy ani przekonań.

Fri
29
Dec 2006

Choć może z zewnątrz zbytnio tego nie widać, przerobiłem i od nowa wgrałem na serwer prawie całą moją stronę. Używa teraz PHP5, a co najważniejsze - ma zupełnie nowy dział Download i jako swój podkatalog - Galeria.

Skrypt tego działu napisałem od nowa, już po raz trzeci. Mój super-wypasiony edytor galerii okazał się po prostu niewygodny w użyciu i tym oto sposobem dużo pracy poszło na marne. Cóż... Inżynieria oprogramowania słusznie uczy, że im wcześniej na etapie projektowania popełniony błąd, tym gorsze konsekwencje. Teraz mogę po prostu wgrywać pliki na serwer i od razu stają się widoczne. Dodatkowe metainformacje (jak opisy i kolejność) umieszam w prostych plikach indeksów w każdym katalogu.

W nowym dziale Download zebrałem wszystkie pliki jakie można pobrać z mojej strony, od różnych drobiazgów i materiałów dotyczących studiów, poprzez galerię zdjęć i screenów aż po pliki związane z moimi produkcjami. Jeśli komuś szczególnie się nudzi, zapraszam do przeglądania :)

Comments | #homepage Share

Comments

[Download] [Dropbox] [pub] [Mirror] [Privacy policy]
Copyright © 2004-2020